صدای جمهوری اسلامی ایران
display result search

یكی از فعالان رسانه ای مشهدی در گفتگو با رادیو مقاومت از اجرای وقف قیچی در یكی از گرمخانه های مشهد در قالب «پویش به نیت حاج قاسم» گفت.

یكی از فعالان رسانه ای مشهدی در گفتگو با رادیو مقاومت از اجرای وقف قیچی در یكی از گرمخانه های مشهد در قالب «پویش به نیت حاج قاسم» گفت.

به گزارش پایگاه خبری شورا تریبون ، علی رنگ آمیز طوسی در گفت و گو با برنامه «سرباز آرامش» رادیو مقاومت، با اشاره به رسالت های اجتماعی اصحاب رسانه اظهار كرد: یكی از وظایف اصحاب رسانه در كنار پوشش و تهیه اخبار و بیان مشكلات، مطالبه گری و پیگیری آن از مسوولان است و در كنار آن رسالت بالاتری وجود دارد كه مشاركت در حل مشكلات و مسایل اجتماعی و كمك به مردم است.

وی با بیان اینكه در مشهد كارهای زیادی با دوستان رسانه ای و گروه های مختلف در جهت كمك به مردم انجام می دهیم، تصریح كرد: یكی از این كارها كه با كمك جمعی از آرایشگران خیر مشهدی انجام شد، اجرای برنامه «وقف قیچی» بود.

این فعال رسانه ای ادامه داد: در این برنامه كه چندین مرتبه در حاشیه مشهد و در خیریه ها و مدارس مناطق كم‌برخوردار انجام شده، عزیزان آرایشگر نسبت به اصلاح سر كودكان و افراد كم توان این مناطق به صورت رایگان اقدام می كنند.

وی با تاكید بر اینكه آرایشگران حاضر در این طرح از بهترین های این صنف هستند افزود: سرپرست این گروه امیر جعفری دارنده مدال طلای جهانی در یوركاپ 2022 تركیه و ملقب به «قیچی طلا» است و دیگر عزیزان هم از بهترین های این صنف در مشهد هستند كه با همراهی جمعی از مسئولین اتحادیه در این كار خیر مشاركت دارند.

رنگ آمیز طوسی با بیان اینكه گرم خانه ها در این شب ها به خاطر سردی هوا تعدادی بیشتری از افراد كارتن خواب و بی سرپناه را پذیرایی می كند گفت: این سردی هوا فرصت خوبی بود كه با مراجعه به گرمخانه های شهرداری این طرح را اجرا كنیم و به همین خاطر نیز شب گذشته با همراهی تیم آرایشگران به گرمخانه «خانه سبز» شهرداری مشهد مراجعه و از ساعت 6 الی 10 شب، بچه ها مشغول اصلاح سر مددجویان این مركز شدند.

این فعال رسانه ای تصریح كرد: همزمانی این اتفاق با ایام شهید سلیمانی و برگزاری پویش «به نیت حاج قاسم» توسط رادیو مقاومت هم بهانه ای شد تا این اقدام خوب را تقدیم به روح ملكوتی سردار دلها كنیم.

وی افزود: شهید سلیمانی در همه حوزه ها الگوی ما جوانان است، ایشان نه تنها در جبهه نبرد حق علیه باطل مرد میدان بود، بلكه در جبهه فعالیت های اجتماعی نیز فرمانده میدان و نمونه یك نیكوكار خیر بود كه می تواند یك الگوی بدیل برای همه ما باشد.

پایان پیام/

مرتبط با این خبر

  • پرواز سیمرغ حاج قاسم در «سرباز آرامش»

  • پرواز سیمرغ حاج قاسم در «سرباز آرامش»/ ماجرای سیمرغ سردار سلیمانی چه بود؟

  • حاجی‌صادقی: سپاه با وجود همه توطئه‌های دشمن با قدرت پیش می‌رود

  • گروه های جهادی یادگاری از مكتب سردار سلیمانی

  • رئیس دفتر عقیدتی سیاسی فرماندهی كل قوا: حاج قاسم هرگز از ادب مبارزه دست برنداشت

  • شهید سلیمانی با صبر و مقاومت داعش را شكست داد

  • «وقف قیچی» به نیت حاج قاسم/ شهید سلیمانی نه تنها فرمانده جبهه های نبرد، بلكه در عرصه فعالیت های اجتماعی هم مرد میدان و یك الگو بود

  • شهید سلیمانی به الگوی ایستادگی در برابر فشارها تبدیل شد

  • «وقف قیچی» به نیت حاج قاسم

  • شهید سلیمانی با صبر و مقاومت، داعش را از عراق بیرون كرد