صدای جمهوری اسلامی ایران

معاون سیاسی ارتش در مصاحبه با رادیو مقاومت یادآوری كرد كه كشتن زنان و كودكان بی دفاع در میدان غزه ابدا پیروزی نظامی و سیاسی برای رژیم صهیونیستی محسوب نمی‌شود.

به گزارش گروه سایر رسانه‌های دفاع‌پرس، امیر سرتیپ دوم خداداد فلاح در مصاحبه با برنامه «مقاومت بودن مرز» اظهار داشت: رژیم صهیونیستی می‌خواهد با تانك و نفر بر جنگی با رزمندگان حماس پیش برد و دست برتر با حماس است، چون در جنگ شهری تسلیحاتی مثل تانك و نفر بر قدرت مانور آنچنانی ندارند و پیاده نظامی كه به شهر اشرف دارد، دست برتر را نیز داراست.

وی از عدم اشراف اطلاعاتی صهیونیست‌ها سخن گفت و افزود: صهیونیست‌ها در دو مرحله شكست اطلاعاتی خوردند؛ هم قبل و هم بعد از عملیات طوفان‌الاقصی و به دلیل عدم این اشراف بر میدان نبرد شكست می‌خورند، چون از مواضع و تونل‌های حماس اطلاعاتی ندارند و گاهی ادعا دارند به این تونل‌ها دست یافتیم كه اگر این چنین بود صد باره آن را رسانه‌ای می‌كردند.

امیر سرتیپ دوم فلاح ادامه داد: دست برتر رزمندگان حماس همین تونل‌ها و نبرد شهری است و عامل دیگر نیز كه باید بدان اشاره كنیم ایمان و اراده‌ای است كه در رزمندگان مقاومت می‌باشد و در این بین فردی پیروز است كه اراده و تاب آوری بیشتری را داراست و قطعا رژیم صهیونیستی فاقد این اراده است و دچار شكست‌های سنگینی هم شده اند.

وی با اشاره به نبرد 17 روزه زمینی رژیم صهیونیستی تاكید كرد آن‌ها هنوز به اهداف نرسیدند و در این عرصه شكست خورده اند و از طرفی كشتن انسان‌های بی دفاع وبی گناه و زن و كودك پیروزی محسوب نمی‌شود و پیروزی در میدان نبرد است كه از آن حماس می‌باشد.

معاون سیاسی ارتش اضافه كرد: امروز شاهد دوران بی نظیری از حمایت‌های جهانی از آرمان فلسطین هستیم كه در7 دهه گذشته شاهد چنین دستاوردی نبودیم كه این هم ناشی از نقش رسانه است؛ هرچند آن‌ها دست برتر رسانه‌ای را دارند، اما حماس با فناوری‌هایی كه در اختیار داشت و پیوست رسانه‌ای كه از عملیات طوفان الاقصی شروع كرد، دیگران نیز به پوشش رسانه‌ای كمك كردند كه منجر به بیداری و آگاهی بخشی برای افكار عمومی دنیا بوده است.

وی خاطرنشان كرد: این فشار‌های جهانی بر رژیم صهیونیستی بی تاثیر نبوده است و از طرفی شاهد فشار‌های داخلی این رژیم نیز هستیم و لذا عقب نشینی‌هایی را می‌بینیم كه موجب شده است سران رژیم صهیونیستی از مواضعی كه داشتند عقب نشینی نمایند.

امیر سرتیپ دوم فلاح همچنین از ظرفیت میدانی یاد كرد و افزود: از نظر روانی و از ابتدا گسست میان فرماندهان رژیم صهیونیستی محسوس بود و برخی فرماندهان آن‌ها می‌گفتند پیروزی برای ما نامشخص است و از این رو شكاف از درون برای این رژیم وجود دارد.

گفتنی است؛ شما مخاطبان ارجمند رادیو مقاومت می‌توانید این شبكه رادیویی را روی موج اف ام ردیف 95،5 مگاهرتز و یا از طریق نرم افزار كاربردی ایران صدا دنبال كنید.

منیع: رادیو مقاومت

مرتبط با این خبر

  • روایتی خواندنی از ارادت مادر شهیدان طوقانی به حضرت زینب (س)

  • گوش به فرمان ولایت، ضربه نهایی را به قلب اسرائیل وارد می‌كنیم

  • ادعا‌های رژیم صهیونیستی برای تداوم جنگ بلوف است

  • بهترین ویژگی شهید احمدی روشن، ولایت مداری بود

  • گوش به فرمان ولایت ضربه نهایی را به قلب اسرائیل وارد كنیم

  • بهترین ویژگی شهید احمدی روشن، ولایت‌مداری بود

  • نقش بانوان در ترویج عفاف و حجاب به مراتب از مردان بیشتر است

  • سردار جوانی: رژیم صهیونیستی توان ایستادگی دربرابر ملت‌ها را ندارد

  • روایتی از ارادت مادر شهیدان طوقانی به حضرت زینب (س)

  • روایتی از ارادت مادر شهیدان طوقانی به حضرت زینب (س)