صدای جمهوری اسلامی ایران

قادری گفت: مردم دنیا امروز نگاه به فلسطین دارند و اسرائیل دیگر نخواهد توانست با ترفند‌های رسانه‌ای خود را مظلوم میدان نشان دهد.

به گزارش گروه سایر رسانه‌های دفاع‌پرس، «محمد قادری» كارشناس مسائل بین الملل در مصاحبه با برنامه «مقاومت بدون مرز» با بیان این كه در 40 روز گذشته در حوزه غزه شاهد ابعاد مختلفی بودیم كه مهم ترینِ آن بشری و انسانی است، اظهار داشت: فارغ از هر قوم و ملیتی انسان‌های آزاده به وسط خیابان كشیده شدند و در كشور‌های حامی اسرائیل نیز اعتراضاتی به نسل كشی صورت می‌گیرد و این مسئله‌ای است كه در قد و قواره قوانین و چارچوب‌های بین المللی تعریف و ارزیابی نمی‌شود.

این موضوع با روح و قلب انسان‌ها در دنیا بازی كرده و اثر گذاری می‌كند و پیامی روشن دارد كه در نبرد صورت گرفته، علاوه بر شكست امنیتی و اطلاعاتی و نظامی صهیونیست ها، در حوزه رسانه نیز شكست خورده اند؛ خاصه این كه سال‌ها با تمام ظرفیت و امكانات سخت و نرم افزاری تلاش داشتند فهم و درك افكار عمومی را تحریف نمایند.

وی افزود: این‌ها تلاش می‌كردند نسل‌های جدید ندانند كه چه بر سر ملت فلسطین آمده و از این رو امروز در نبرد رسانه‌ای شكست خورده اند و بیداری و آگاه شدن افكار عمومی نسبت به ساختار‌های نظام سلطه این شكست رقم زده شد و اتفاق كنونی خارق العاده می‌باشد و در تحولات جهانی وقتی موضوعی بدین نقطه می‌رسد، معنا و مفهومی دیگر می‌یابد و رژیم اسرائیل دیگر نخواهد توانست به روند قبلی باز گردد.

در واقع امروز افكار عمومی دنیا خاصه از هر دین و نژاد و مذهبی خود را نسبت به فلسطین متعهد می‌دانند، چون به فلسطینیان ظلم و حق آزادی و مادری آن‌ها سلب شده و كودكان شان هیچ آینده‌ای ندارند.

به گفته قادری چنین رژیم پلیدی صرفا به فلسطین بسنده نمی‌كند و‌ای بسا در آینده سراغ دیگر ملت‌ها و سرزمین‌ها برود و در نقطه مقابل حس انزجار و تنفر نسبت به رژیم صهیونیستی بدین شكل سابقه نداشته است. امروز، اما خشم و خروش جهانی علیه رژیم صهیونیستی ایجاد شده و انزجار از آن فراگیر می‌شود و تحلیلگران و مقامات غربی و... نیز بدین مسئله اشاره دارند و حتی حكام غربی به وضوح در برابر مردم خودشان قرار گرفته اند و از طرفی این حجم از حضور مردمی در قلب امریكا و اروپا را كمتر در خاورمیانه شاهد خواهیم بود.

وی ادامه داد: چنین وضعیتی موجب می‌شود شرایط صهیونیست‌ها همچون گذشته ادامه پیدا نكند و نگرانی اسرائیل و امریكا از همین مسئله است و اگر شرایط بدین شكل ادامه نمی‌یافت، شاید می‌توانستند با ترفند‌های رسانه‌ای ماجرا را وارونه نشان دهند!

قادری اضافه كرد: مولفه‌های مختلفی دخیل است و دست به دست هم داده است تا هیمنه دروغین اسرائیل شكسته شود.

منبع: رادیو مقاومت

مرتبط با این خبر

  • روایتی خواندنی از ارادت مادر شهیدان طوقانی به حضرت زینب (س)

  • گوش به فرمان ولایت، ضربه نهایی را به قلب اسرائیل وارد می‌كنیم

  • ادعا‌های رژیم صهیونیستی برای تداوم جنگ بلوف است

  • بهترین ویژگی شهید احمدی روشن، ولایت مداری بود

  • گوش به فرمان ولایت ضربه نهایی را به قلب اسرائیل وارد كنیم

  • بهترین ویژگی شهید احمدی روشن، ولایت‌مداری بود

  • نقش بانوان در ترویج عفاف و حجاب به مراتب از مردان بیشتر است

  • سردار جوانی: رژیم صهیونیستی توان ایستادگی دربرابر ملت‌ها را ندارد

  • روایتی از ارادت مادر شهیدان طوقانی به حضرت زینب (س)

  • روایتی از ارادت مادر شهیدان طوقانی به حضرت زینب (س)