صدای جمهوری اسلامی ایران
display result search

تهران- ایرنا- برنامه رادیویی «فرمانده» با هدف رشادت‌ها و مجاهدت‌های سردار سلیمانی در ایران و منطقه میزبان نرجس سلیمانی فرزند ارشد شهید سلیمانی است و به پرسش‌های مخاطبان پیرامون این سردار شهید و موضوع مقاومت پاسخ خواهد داد.

به گزارش ایرنا از روابط عمومی رادیو مقاومت، نرجس سلیمانی فرزند سردار شهید حاج قاسم سلیمانی، امروز (دوشنبه 27 دی ماه) ساعت ١٣ با حضور در استودیوی برنامه فرمانده میهمان ویژه رادیو مقاومت خواهند بود.

سیده فاطمه شعار مسئول روابط عمومی رادیو مقاومت، در رابطه حضور دختر شهید سلیمانی در این برنامه گفت: این شبكه رادیویی در دومین سال فعالیت خود كارش را با همراهی ویژه خانواده سردار سلیمانی آغاز كرد و در این مسیر سركار خانم نرجس سلیمانی دختر ارشد سردارسلیمانی، همكاری بسیار نزدیكی با ما داشتند به نحوی كه پیش از آغاز به كار رادیو، جلسات مستمری برگزار و از وی نظرخواهی و كمك گرفته شد.

شعار با اشاره به اینكه در طول فعالیت این رادیو نیز همواره از راهنمایی و همراهی‌های خانم‌سلیمانی بهره‌مند بودیم افزود: خانم سلیمانی یكی از شنونده‌های خوب رادیو مقاومت است و فعالیت‌های همكاران ما را رصد می‌كند.

مسئول روابط عمومی رادیو مقاومت تصریح كرد: برنامه فرمانده امروز به صورت ویژه تقدیم مخاطبان خواهد شد. این برنامه به تهیه‌كنندگی عباس پیری و گویندگی فاطمه عباسی در مدت فعالیت رادیو مقاومت هر روز از ساعت 12 تا 15 روی آنتن رفته و هدف آن نیز یادآوری رشادت‌ها و مجاهدت‌های سردار سلیمانی در ایران و منطقه بوده است.

شعار گفت: همچنین شنوندگان و مخاطبان ارجمند رادیو مقاومت می‌توانند هر پرسشی كه پیرامون سردار شهید حاج قاسم سلیمانی در ذهن دارند را از طریق برقراری تماس با شماره تلفن ارتباطات رادیو مقاومت یا شماره ١٦٢ و یا از طریق سامانه پیامكی ٣٠٠٠٠٩٥٥ مطرح كنند.

رسانه مقاومت هدفمند است

به گزارش ایرنا، در آستانه دومین سالگرد شهادت حاج قاسم سلیمانی شبكه رادیویی مقاومت از اول دی‌ماه روی آنتن فعالیت خود را آغاز كرده است. مراسم افتتاحیه این شبكه رادیویی با حضور خانواده سردار شهید و جمعی از خانواده معظم شهدا و تعدادی از نمایندگان لشكری و كشوری و همچنین معاون صدا و قائم‌مقام صدا و سیما در استودیو یك ساختمان شهدای رادیو، برگزار شد.

نرجس سلیمانی فرزند شهید حاج‌قاسم سلیمانی در این مراسم با قرائت بیانیه‌ای از اهمیت ادامه راه مقاومت سخن گفت و اظهار داشت: راه روشن است نه شرقی و نه غربی؛ همان گونه كه دین اسلام است، به همان صراحت مسیر نیز آشكار است. رسانه مقاومت، هدفمند است اما روش‌ها باید مطابق اهداف تنظیم شود. از همه كسانی كه به صورت پیدا و پنهان در این دو سال و در مسیر مقاومت كوششی مجاهدانه داشته‌اند تشكر می‌كنم.

سردار حاج قاسم سلیمانی فرمانده فقید نیروی قدس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و ابومهدی المهندس جانشین فرمانده نیروهای مردمی عراق (الحشد الشعبی) به همراه هشت نفر دیگر بامداد جمعه (سیزدهم دی ماه 98) با دستور دونالد ترامپ رئیس جمهوری وقت آمریكا و در عملیات پهپاد در بغداد پایتخت عراق ترور و به شهادت رسیدند.

مرتبط با این خبر

  • فرزند ارشد سردار سلیمانی به مردم جواب می دهد

  • دختر سردار سلیمانی مهمان رادیو مقاومت می‌شود

  • «نرجس سلیمانی» مهمان ویژه رادیو مقاومت می شود/ پاسخ به پرسش های مخاطبان

  • دختر سردار سلیمانی مهمان رادیو مقاومت می‌شود

  • «نرجس سلیمانی» به رادیو مقاومت می‌رود

  • نرجس سلیمانی مهمان رادیو مقاومت می‌شود

  • نرجس سلیمانی: پدرم اگر نظامی نبود كشاورز می‌شد

  • فرزند ارشد سردار سلیمانی مهمان رادیو مقاومت می‌شود

  • فرزند شهید فخری‌زاده: پدرم نه فقط برای مردم كه برای ما هم ناشناخته بود

  • پیام تیرانداز: جریان مقاومت در مقابل جریان سلطه قد علم كرده است