صدای جمهوری اسلامی ایران
display result search

فرمانده سپاه صاحب الزمان(عج) اصفهان گفت: جبهه مقاومت بارقه امیدی و چراغ روشنی را در منطقه بر افروخت كه طومار استكبارگران و كسانی كه دنبال استثمار و بهره كشی از ملت های جهان هستند را در هم كشید.

سردار مجتبی فدا در گفتگو با برنامه «مردمیدان» رادیو مقاومت اظهار كرد: یك ماهی كه «رادیو مقاومت» درحال برنامه‌ریزی و اجرا است، برنامه های خوبی را تدارك دیده بود، اقداماتی كه در راستای تقویت جبهه مقاومت انجام گرفته و باعث شكست برنامه ها دشمن در منطقه شده را «رادیو مقاومت» به خوبی بیان می‌كرد.

فرمانده سپاه صاحب الزمان(عج) اصفهان تصریح كرد: توسعه دینی و انقلابی همان صبر و استقامت و بردباری است، پیامبر با صدقه، صبر و بردباری و استقامت توانست دین اسلام را رونق دهد. ما مسلمانان و بخصوص شیعیان باید در راستا رسیدن به اهداف مان صبر و بردباری داشته باشیم. در همین دوره و زمانی كه انتظار ولی عصر را میكشیم، جبهه مقاومت بارقه امیدی و چراغ روشنی را در منطقه بر افروخت كه طومار استكبارگران وكسانی كه دنبال استثمار و بهره كشی از ملت های جهان هستند را در هم كشید.

سردار فدا افزود: جبهه مقاومت به بركت درایت، هوشمندی و هدایت‌های آگاهانه مقام معظم رهبری و شهدای مدافع حرم و فرماندهی سلیمانی شرایط ایجاد كرده كه در اوج عزت و اقتدار در منطقه هستیم.

فرمانده سپاه صاحب الزمان(عج) اصفهان بیان كرد: علی رغم تبلیغاتی كه دشمنان در فضای حقیقی و مجازی انجام می دهند و دلبستگی و علاقه قشرهای مختلف مردم، فرقی نمی كند چه داخل و چه خارج از ایران، چه سنی و چه شیعه، و چه مذاهب دیگر، تاعمق آمریكایی لاتین، تا دورترین نقاط آفریقا، حاج قاسم سلیمانی به واسطه عملكردش در دفاع از مظلومین و ستم دیدگان در جبهه مقاومت، در همه مناطق هوادار دارد.

سردار فدا گفت: عنصر تعیین كننده در جبهه مقاومت مردم هستند، مردمی كه در ایران 43 است ایستاده، مردمی كه انتظار كمك و توجه انقلاب اسلامی را دارند. بالاترین مسئولیت و بالاترین وظیفه ما حفظ شأن و توجه به مردم است.

انتهای پیام/

مرتبط با این خبر

  • پرواز سیمرغ حاج قاسم در «سرباز آرامش»

  • پرواز سیمرغ حاج قاسم در «سرباز آرامش»/ ماجرای سیمرغ سردار سلیمانی چه بود؟

  • قاسم سلیمانی سردار جنگ‌های پیروز بود/ ایران پرچم‎دار محور مقاومت است

  • پایان كار رادیو مقاومت در گرامیداشت سومین سالگرد شهادت "حاج قاسم"

  • حاج قاسم فارغ‌التحصیل دانشگاه انسان‌سازی امامین انقلاب بود/ «مقاومت» و «مكتب سلیمانی» را باید برای دهه هشتاد و نودی ها روایت كنیم

  • روایت یك عكاس سینمای مقاومت از روزهای همراهی با مدافعان حرم/ شهید سلیمانی وقتی كودكان شهدای مدافع را می دید بغض داشت

  • خلاصه مكتب حاج قاسم این است كه هركجا هستید «خادم مردم» باشید/ بهترین پیروزی در مقابله با دشمن، فتح فرهنگی است

  • تربیت 100 مربی برای ترویج و تببین مكتب سلیمانی در محلات

  • هدف غرب ترور مكتب سلیمانی است/ ایجاد «مقاومت رسانه ای» برای ترویج و تببین مكتب سلیمانی/ «رادیو مقاومت» باید تمام سال فعال باشد

  • همسرم هر روز صبح سوره یاسین را به نیت شهادت می خواند