صدای جمهوری اسلامی ایران
display result search

رئیس دانشكده علوم ارتباطات و مطالعات رسانه دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران مركزی گفت: شهید سلیمانی نه فقط در تراز انقلاب اسلامی بلكه در تراز تمدن اسلامی است. مجموعه ویژگی های مكتب شهید سلیمانی، قابلیت الگو شدن و تسری یافتن را داراست.

دكتر نصراللهی در گفتگو با برنامه مردمیدان رادیو مقاومت اظهار كرد: برنامه های «رادیو مقاومت» كار بسیار ارزشمندی بود. جا دارد برنامه های رسانه‌های مختلف را در تراز شهید سلیمانی ببینیم، قطعا رادیو مقاومت در این زمینه كارهای بسیاری انجام داده است.

وی ادامه داد: ای كاش می شد این برنامه ها را به شكل های مختلف در طول سال داشته باشیم و به نوعی ادامه دار باشد، چون واقعا ما شهید سلیمانی را در همه ایام سال نیازمندیم تا مكتب و راه روش و دیدگاه و گفتمانش را یادآوری و تبیین كنیم.

رئیس دانشكده علوم ارتباطات و مطالعات رسانه دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران مركزی گفت: فكر می كنم شهید سلیمانی نه فقط در تراز انقلاب اسلامی، بلكه در تراز تمدن اسلامی است، مجموعه ویژگی های مكتب شهید سلیمانی، قابلیت الگو شدن داشته و قابل تسری یافتن است.

نصراللهی بیان كرد: من فكر میكنم آنچه كه هدف آمریكا بوده ترور جسم شهید سلیمانی نبود، هدف اصلی آمریكا ترور مكتب شهید سلیمانی است، و اگر قرار باشد از آمریكا انتقام بگیریم باید تلاش كنیم مكتب شهید سلیمانی را حفظ، ترویج و تبیین كنیم.

وی افزود: از این منظر اگر بخواهیم به ماجرا نگاه كنیم فكر میكنیم كلید واژه و عنوانی كه باید اضافه كنیم، مقاومت رسانه‌ای است؛ یعنی در واقعه تشكیل جبهه مقاومت رسانه‌ای برای ترویج و تبیین شهید سلیمانی و ناكام گذاشتن آمریكا در ترور مكتب شهید سلیمانی است.

رئیس دانشكده علوم ارتباطات و مطالعات رسانه دانشگاه آزاد اسلامی عنوان كرد: اگر بپذیریم هدف حداقلی آمریكا ترور جسم شهید سلیمانی و هدف حداكثری ترور مكتب شهید سلیمانی بوده، بنابراین ما زمانی می توانیم این مكتب را حفظ كنیم كه برای ترویج و تبیین آن جبهه مقاومت رسانه‌ای تشكیل شود.

نصراللهی تصریح كرد: این به مفهوم این است كه همه رسانه ها و ظرفیت‌ها و تمام كسانی كه تریبون دارند، از روش ها و قلم های مختلف مكتب شهید سلیمانی را تبیین كنند و ابعاد مختلف آن را ترویج كنند. واقعیت این است كه ایران و جبهه مقاومت در كشورهای مختلف بیشتر از هر زمان به شهید سلیمانی و مكتب او نیاز دارد. این جامعیت دارد، خوب تببین كنیم، ترویج كنیم، به كمك مردم بیایید. مقاومت نه فقط نظامی وامنیتی، بلكه انسانی، اخلاقی و حكمرانی است.

انتهای پیام/

مرتبط با این خبر

  • پرواز سیمرغ حاج قاسم در «سرباز آرامش»

  • پرواز سیمرغ حاج قاسم در «سرباز آرامش»/ ماجرای سیمرغ سردار سلیمانی چه بود؟

  • قاسم سلیمانی سردار جنگ‌های پیروز بود/ ایران پرچم‎دار محور مقاومت است

  • پایان كار رادیو مقاومت در گرامیداشت سومین سالگرد شهادت "حاج قاسم"

  • حاج قاسم فارغ‌التحصیل دانشگاه انسان‌سازی امامین انقلاب بود/ «مقاومت» و «مكتب سلیمانی» را باید برای دهه هشتاد و نودی ها روایت كنیم

  • روایت یك عكاس سینمای مقاومت از روزهای همراهی با مدافعان حرم/ شهید سلیمانی وقتی كودكان شهدای مدافع را می دید بغض داشت

  • خلاصه مكتب حاج قاسم این است كه هركجا هستید «خادم مردم» باشید/ بهترین پیروزی در مقابله با دشمن، فتح فرهنگی است

  • تربیت 100 مربی برای ترویج و تببین مكتب سلیمانی در محلات

  • جبهه مقاومت همچون بارقه امید، چراغ روشنی را در منطقه بر افروخت/ «رادیو مقاومت» به خوبی دستاوردهای جبهه مقاومت را تبیین كرد

  • همسرم هر روز صبح سوره یاسین را به نیت شهادت می خواند