صدای جمهوری اسلامی ایران
display result search

رییس سازمان حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس سپاه و بسیج گفت: صد مربی برای ترویج مكتب شهید سلیمانی تربیت شده كه هر كدام ده برنامه نشست محلی در كف جامعه برای توصیف و ترویج مكتب شهید سلیمانی در محلات مساجد و مدارس دانشگاه‌ها برگزار كردند.


سردار عبدالرضا آزادی در گفتگو با برنامه «مردمیدان» رادیو مقاومت اظهار كرد: در سه سالی كه در فراق این شهید سلیمانی بودیم تلاش كردیم با ظرفیت ها و بسترهایی كه در اختیار داریم به شخصیت این شهید عزیز به ویژه مكتب شهید سلیمانی كه رهبر معظم انقلاب از آن به عنوان مدرسه درس آموز یاد كردند بپردازیم.

وی ادامه داد: همین امسال یك دوره ی یك ماهه برای راویان انقلاب اسلامی و دفاع مقدس ویژه مكتب شهید سلیمانی برگزار شد و افرادی كه در این دوره آموزش دیدند بیشتر از گذشته در جریان شخصیت و حماسه ها و رویكردها و نگاه راهبردی شهید سلیمانی قرار گرفتند.

رییس سازمان حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس سپاه و بسیج بیان كرد: این روایان در ایام شهادت حاج قاسم سلیمانی در جای جای كشور نشست‌هایی برگزار كردند و بیشتر از گذشته به موضوع مكتب سلیمانی پرداختند و تلاش كردند در جمع‌های مختلف به خصوص برای جوانان دانش آموزان و دانشجویان با روایت گری شخصیت سردار سلیمانی و زندگی اش، چه دوران دفاع مقدس و چه در دوران فرماندهی نیروی قدس ابعاد جدیدی از مكتب شهید سلیمانی را به صورت مستند برای اقشار مختلف تببین كنند.

سردار آزادی افزود: صد مربی برای ترویج مكتب شهید سلیمانی تربیت شد كه هر كدام ده برنامه نشست محلی در كف جامعه برای توصیف مكتب شهید سلیمانی در محلات مساجد و مدارس دانشگاه‌ها برگزار كردند.

رییس سازمان حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس سپاه و بسیج تصریح كرد: در حوزه نشر ادبیات تلاش كردیم كتاب های مربوط به شهید سلیمانی تولید، ترویج و دیده شود. به ویژه پویشی كه برای كتاب «حاج قاسمی كه من می شناختم» برگزار و در تمامی یادواره های محلی و خانگی كه در دی ماه اجرا شد، همه به نیابت شهید سلیمانی بود.

انتهای پیام/

مرتبط با این خبر

  • پرواز سیمرغ حاج قاسم در «سرباز آرامش»

  • پرواز سیمرغ حاج قاسم در «سرباز آرامش»/ ماجرای سیمرغ سردار سلیمانی چه بود؟

  • قاسم سلیمانی سردار جنگ‌های پیروز بود/ ایران پرچم‎دار محور مقاومت است

  • پایان كار رادیو مقاومت در گرامیداشت سومین سالگرد شهادت "حاج قاسم"

  • حاج قاسم فارغ‌التحصیل دانشگاه انسان‌سازی امامین انقلاب بود/ «مقاومت» و «مكتب سلیمانی» را باید برای دهه هشتاد و نودی ها روایت كنیم

  • روایت یك عكاس سینمای مقاومت از روزهای همراهی با مدافعان حرم/ شهید سلیمانی وقتی كودكان شهدای مدافع را می دید بغض داشت

  • خلاصه مكتب حاج قاسم این است كه هركجا هستید «خادم مردم» باشید/ بهترین پیروزی در مقابله با دشمن، فتح فرهنگی است

  • هدف غرب ترور مكتب سلیمانی است/ ایجاد «مقاومت رسانه ای» برای ترویج و تببین مكتب سلیمانی/ «رادیو مقاومت» باید تمام سال فعال باشد

  • جبهه مقاومت همچون بارقه امید، چراغ روشنی را در منطقه بر افروخت/ «رادیو مقاومت» به خوبی دستاوردهای جبهه مقاومت را تبیین كرد

  • همسرم هر روز صبح سوره یاسین را به نیت شهادت می خواند