صدای جمهوری اسلامی ایران

گنجی گفت: در حال حاضر مادران شهدای غزه زیر بدترین بمباران ها و تجاوزات رژیم غاصب صهیونیستی هستند و فقط یك مادر مسلمان است كه می تواند فرزندان برومند خود را در جبهه مقاومت تربیت كرده و پوزه رژیم صهیونیستی را به خاك بمالد.

به گزارش پایگاه خبری رادیو مقاومت؛ گنجی، مشاور زنان و خانواده ریاست بنیاد شهید و امور ایثارگران كشور در مصاحبه تلفنی با برنامه «در امتداد شقایق» از رادیو مقاومت اظهار كرد: در جمهوری اسلامی ایران به قدری مادران رشیده داریم كه مقام معظم رهبری اخیراً اشاره فرمودند ما مادر 9 شهید هم در كشورمان داریم و به اعتقاد بنده این فقط حاصل تربیت اسلامی یك بانوی ایرانی است.

وی افزود: ما در ایران اسلامی بانوانی را داریم كه در مقام همسر شهید، مادر شهید و خواهر شهید هستند و این توانمندی یك زن ایرانی و مسلمان است.

مشاور زنان و خانواده ریاست بنیاد شهید و امور ایثارگران كشور گفت: خوشبختانه صبر زینبی در خانواده های شاهد و ایثارگر كشور ما موج می زند و همین صبر زینبی است كه می تواند مادران و همسران شهدا را كمك كند.

گنجی بیان كرد: در حال حاضر مادران شهدای غزه زیر بدترین بمباران ها و تجاوزات رژیم غاصب صهیونیستی هستند و فقط یك مادر مسلمان است كه می تواند فرزندان برومند خود را در جبهه مقاومت تربیت كند و پوزه رژیم صهیونیستی را به خاك بمالد.

وی با بیان اینكه تاكنون بیش از 3500 زن شهید در غزه تقدیم اسلام شده است، گفت: تربیت مادرانه در دین اسلام به قدری مبارك و مورد تأكید و سفارش است كه در هر نقطه ای كه یك زن مسلمان زندگی كند می توان ثمره آن را به وضوح مشاهده كرد.

مشاور زنان و خانواده ریاست بنیاد شهید و امور ایثارگران كشور اظهار كرد: تصاویری كه از كودكان غزه منتشر می شود تمام مردم دنیا را تكان داده به ویژه تصاویر مادرانی كه فرزندان شهید خود را به آغوش كشیده بودند و در حقیقت این نگاه مهربانانه و مادرانه است كه دنیا را تكان داده است.

گنجی یادآور شد: بانوان جامعه معظم شاهد و ایثارگر از خانواده های بسیار مقاوم هستند و مقام معظم رهبری نیز همیشه مقام خانواده شهید به ویژه مادر و همسر شهید را كمتر از شهید ندانستند و فرمودند كه اگر صبر همسر جوان شهید نبود و از او دل نمی برید و او را به سمت جهاد تشویق نمی كرد قطعاً شهیدی هم در كار نبود.

گفتنی است؛ شما مخاطبان ارجمند رادیو مقاومت می توانید این شبكه رادیویی را روی موج اف ام ردیف 95.5 مگاهرتز و یا از طریق نرم افزار كاربردی ایران صدا دنبال كنید. همچنین سامانه پیامكی 30000955 آماده دریافت پیامك های مخاطبان فهیم رادیو مقاومت است.

مرتبط با این خبر

  • كارنامه سیاه رژیم صهیونیستی/ نتانیاهو جنگ را باخته

  • آینده متعلق به آمریكا و اسرائیل نخواهد بود

  • معرفی كتاب «وقتی مهتاب گم شد»

  • در تولید انیمیشن حوزه قهرمان محوری كفاف نیاز مخاطب را نمی دهد

  • شاعران ما بهتر از شاعران فلسطین در حوزه فلسطین و مقاومت كار كرده اند

  • آبراه‌های استراتژیك؛ راهی مطمئن برای فشار مضاعف بر امریكا

  • طوفان‌الاقصی، غربِ رسانه‌ای راهم رسوا كرد

  • معرفی كتاب «صد و هفتاد و ششمین غواص»

  • معرفی كتاب «دا»

  • معرفی كتاب «آن بیست و سه نفر»