صدای جمهوری اسلامی ایران

كارشناس مسائل سیاسی گفت: صهیونیست ها برای تداوم جنگ و آتش بس انتخابی ندارند و در هر صورت با شكست فاحش رو به رو شده اند. این مسئله برای صهیونیست ها امتیاز نخواهد بود كه ملتی را در یك باریكه قتل عام كنند چراكه اعتبار نظامی محسوب نمی شود.

به گزارش پایگاه خبری رادیو مقاومت؛ عباس سلیمی نمین در ارتباط زنده تلفنی با برنامه "مقاومت بدون مرز" با بیان این كه صهیونیست ها برای تداوم جنگ و آتش بس انتخابی ندارند و در هر صورت با شكست فاحش رو به رو شده اند، گفت: این مسئله برای صهیونیست ها امتیاز نخواهد بود كه ملتی را در یك باریكه قتل عام كنند چراكه اعتبار نظامی محسوب نمی شود؛ بلكه یك شكست بزرگ سیاسی برای آن ها رقم خورده كه دست به قتل عامی بزرگ زده اند.

وی از یك ایمان و باور سخن گفت كه از سوی صهیونیست ها قابل نابودی نیست و افزود: چنین باوری در سطح جهان گسترش می یابد و موجب ایستادگی در برابر نژاد پرستی می شود؛ لذا صهیونیست ها نتوانستند اندیشه حماس را نابود كنند بلكه بذر آن را نیز در جهان پخش كردند. بنابراین شكستی فاحش را برای صهیونیست ها متصور هستیم و هیچ كس نمی توانست بهتر از این ملت ها را حول مقابله با نژاد پرستی تجمیع كند به جز جنایتی كه صهیونیست ها مرتكب شدند كه زبانی مشترك را حول یك فهم واحد در دنیا شكل داد.

سلیمی نمین در مصاحبه با رادیو مقاومت اضافه كرد: امروز یك فرد غربی فهمی را از مسئله فلسطین دارد كه یك هندی و این به معنای یك فهم واحد علیه نژاد پرستی است و این موج جهانی توقف نخواهد كرد.

این استاد دانشگاه افزود: فكر نكنید كه حكومت امریكا و غرب به راحتی می توانند جلوی زاویه ای كه با ملت شان شكل گرفته را سد كنند بلكه این زاویه روز به روز بیشتر خواهد شد و منجر به یك انتخاب از جانب نظام های سیاسی می شود كه یا باید افكار عمومی با زبانی واحد را بپذیرند و یا عدم مشروعیت خود را امضا نمایند و این اتفاق یك بار دیگر زبان واحد ملت ها را علیه نژاد پرستی در افریقای جنوبی تداعی می كند.

وی افزود: امروز انگلیس، امریكا و فرانسه و حتی آلمان قادر نخواهند بود با بهانه های مختلف نهضت ضد نژاد پرستی را سركوب كنند و داستان پردازی های هولوكاست را بازگو نمایند و از این به بعد نمی توانند چنین كاری را مرتكب شوند و از این رو هر دو انتخاب برای صهیونیست ها شكست است.

گفتنی است؛ شما مخاطبان ارجمند رادیو مقاومت می توانید این شبكه رادیویی را روی موج اف ام ردیف 95,5 مگاهرتز و یا از طریق نرم افزار كاربردی ایران صدا دنبال كنید. همچنین سامانه پیامكی 30000955 آماده دریافت پیامك‌های مخاطبان فهیم رادیو مقاومت است.

مرتبط با این خبر

  • كارنامه سیاه رژیم صهیونیستی/ نتانیاهو جنگ را باخته

  • آینده متعلق به آمریكا و اسرائیل نخواهد بود

  • معرفی كتاب «وقتی مهتاب گم شد»

  • در تولید انیمیشن حوزه قهرمان محوری كفاف نیاز مخاطب را نمی دهد

  • شاعران ما بهتر از شاعران فلسطین در حوزه فلسطین و مقاومت كار كرده اند

  • آبراه‌های استراتژیك؛ راهی مطمئن برای فشار مضاعف بر امریكا

  • طوفان‌الاقصی، غربِ رسانه‌ای راهم رسوا كرد

  • معرفی كتاب «صد و هفتاد و ششمین غواص»

  • معرفی كتاب «دا»

  • معرفی كتاب «آن بیست و سه نفر»