ایران صدا
صدای جمهوری اسلامی ایران

رئیس بسیج جامعه پزشکی کشور با بیان اینکه امروز به سلامت نفس ‌"حاج قاسم" در کشور نیاز داریم، گفت: اگر ‌مسئولان ‌درصدی هرچند کم از علاقه به مردم، اخلاص، صداقت و سلامت نفس حاج قاسم را داشتیم بسیاری از ‌مشکلات امروز را نداشتیم.

شاهین محمد‌صادقی در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در خرم‌آباد با اشاره به اقتدار سردار سلیمانی در خدمت‌رسانی به مردم اظهار داشت: حاج قاسم خصلت‌های گفته و ناگفته فراوانی داشت که یکی از این خصلت‌ها عشق به مردم بود و اگر همه ما مسئولان کشور درصدی هرچند کم از علاقه به مردم، اخلاص، صداقت و سلامت نفس حاج قاسم را داشتیم بسیاری از این مشکلات امروز در کشور نبود.

وی افزود: رفتارهای حاج قاسم با مادر شهید، فرزندان شهدا، رزمندگان همچون یک پدر و برادر با آنها بود و آرزویش سربلندی، آرامش و امنیت مردم بود و خوشبختانه به بسیاری از آرزوهایش رسید و اما آرزوهای فراوان دیگری دارد که ما باید برای تحقق آنها تلاش کنیم.

رئیس بسیج جامعه پزشکی کشور با اشاره به نقش حاج قاسم در توسعه جبهه مقاومت عنوان کرد: نه تنها ما بلکه همه دنیا جبهه مقاومت را به نام حاج قاسم می‌شناسند، جبهه مقاومت تحت نام ایشان تفسیر و شناخته شد و ان‌شاالله با همان پرچم و نام ادامه پیدا می‌کند.

وی بیان کرد: اگر حاج قاسم نبود و در بیرون از مرزها از امنیت خودمان دفاع نمی‌‌کردیم به تعبیر مقام معظم رهبری مجبور بودیم در تهران،کرمانشاه و همدان مقابل دشمنان ایستادگی می‌کردیم و به جای اینکه نظاره‌گر آزادی زنان سوریه و عراقی از دست داعش باشیم مجبور بودیم‌ نظاره‌گر آزادی زنان خودمان از دست داعش باشیم.

محمد‌صادقی گفت: الحمدالله حاج قاسم با یک بازدارندگی بسیار قدرتمند به جای اینکه اجازه بدهد مردم ما اسیر شوند در دیر الزور در مقابل دشمنان ملت ایران سنگر ایجاد کرد و مقاومت کرد تا پایشان به مرزهای ایران نرسد.

وی با اشاره به علاقه متقابل مقام معظم رهبری و حاج قاسم به یکدیگر تصریح کرد:‌ مقام معظم رهبری فرمودند یکی از کسانی که می‌دانم در قیامت شفاعت می‌کند حاج قاسم است، وقتی ایشان در مورد حاج قاسم اینگونه حرف زدند به طور یقین حاج قاسم از اولیاء خداوند است و با شناختی که یک ولی خدا ازیک ولی دیگر خداوند دارد به طور طبیعی به یکدیگر علاقه‌مند هستند.

رئیس بسیج جامعه پزشکی کشور خاطر نشان کرد: حاج قاسم نیز مقام معظم رهبری را مراد و مولای خود می‌دانست و با نگاه یک مرید به مراد به مقام معظم رهبری نگاه می‌کرد پس طبیعی بود به ایشان بسیار علاقه‌مند باشد.

مرتبط با این خبر

  • رادیو انقلاب آغاز به کار کرد

  • پایان کار رادیو مقاومت

  • محور مقاومت امروز به خوبی بر منطقه مسلط است

  • چگونه بین طب رایج و طب سنتی تعاملی برقرار می شود؟

  • داوودی: «مقاومت» یک پروژه اتفاقی نیست

  • مقابله با تحریم تنها با خلاقیت و نوآوری گروه تحریم شده قابل شکست است

  • بی‌توجهی به جوانان، نوآوری و بهره‌وری سبب شکست در جنگ اقتصادی می‌شود

  • شهدا «مقاومت» را در عمل معنا کردند

  • ابهت آمریکا پس از شهادت حاج قاسم در جهان شکست

  • امروز روز عمل به ندای لبیک یا حسین‌‌های ماه محرم است